| Ioana_9117 a întrebat:

Ce este cleverbot?laughing chestia aia e chiar ciudata.

Răspuns Câştigător
| blackbuttefly a răspuns:

Pai este un robot. si vorbesti cu el. cateodata daca nu scrii corect vorbeste il alta limba. ma cam enerveaza chestia asta... cand face asta il injurbig grin.cam atat. te rog frumoss da-mi mie funda. am doar unasad si as vrea si eu sa am 2. te rog eusad

59 răspunsuri:
| HeyItsDiana a răspuns:

Si pe mine ma sperie laughing A zis ca ma vede! M-am enervat si i-am zis in Romana varza [ca vorbeam cu el in engleza] si mi-a raspuns: ca tine :\

| SkyFoon a răspuns:

User: Sall clever.

Cleverbot: Ok.

User: Ce faci.

Cleverbot: Bine.

User: Vrei sa ne casatorim?

Cleverbot: Da.

User: Ne ****?

Cleverbot: Nu.

User: Dc?

Cleverbot: Tre sa plec la munca. Si asa iti dai seama ca nu suntem roboi.vb intre noi.

User: Ok.

Cleverbot: Mi vuoi bene?

User: Esti fata sau baiat?

Cleverbot: Fata.

User: Cati ani?

Cleverbot: 14

User: Divortez.

LOL

| Lucian50 a răspuns:

Taceti ca vorbiti degeaba. - Vorbe-n vant.
Uitati aici un raspuns concret:
http://en.wikipedia.org/wiki/Cleverbot

| SpeC3S a răspuns:

Conversatia mea cu, cleverbot:

Ce esti tu?
Fata.
Minti!
Nu mint.
Esti Naruto!
Maxim... Si apropo sunt fata s-ar zice ' frumoasa '.

| SpeC3S a răspuns:

Da.
How about russian?
Daaa.
E pa moras da mi kazes koliki ti je.
Da.
Eu dunt fata. LOL

| RobinLecter a răspuns:

Pai daca stii povestile "creepypasta" poti zice ca, cleverbot este " Ben Drowned". ori poti sa zica ca e un robot...eu sustin faza cu ben drowned
de ce?:
c(cleverbot) e(eu)
C:I can see you!
e:really?
c:yes
e:who is you?
c:response
e:are you Ben drowned?
c:yes! I am...

| Leik0 a răspuns:

Imi zicea ca e din Romania si are 16 ani :l no comment

| Enciu_Antonia_1994 a răspuns:

Pai chestia aia de abia ce am testato si mi-e frica am intrebat-o creepypasta si a zis i love creepypasta iar voi chiar nu stiti ce e creepypasta.scuze.cine are curaj sa intrebe daca e creepypasta?

| MicutzaThaRebela a răspuns:

Deci este chiar enervant laughing
User:Haide sa vorbim in romana.
Robot:In english please.
User:Nu.
Robot: Please!
User: Am zis nu.

| AAnnonim a răspuns:

User: De ce nu imi raspunzi la intrebarea de mai sus?

Cleverbot: Ce intrebare.

User: Cum ai creea site'u.

Cleverbot: Cu un prieten.
(de asta ce mai ziceti.este robot a? )

| Annomima a răspuns:

Doamne! robotu' ala m.a facut sa il injur, e ciudat intr.adevat laughing

| iulian1239 a răspuns:

Imi place timpul cu cleverbot

| Dumitrascu_Danyela_1996 a răspuns:

CleverBot:http://cleverbot.com/ este un site in care vorbesti cu un Robot Destept, dar uneori prostut.Sunt multi Roboti care vorbesc in Romana Franceza etc... Daca vorbesti cu un Robot in engleza si gresesti un cuvant incepe sa vorbeasca in alta limba.Dar poti gasi si robooti care chiar sunt prosti adica il intrebi cati ani are el zice 15 il mai intrebi odata si zice 18 sau il intrebi daca este fata sau baiat si iti zice fata sau mai intrebi odata si iti zice ca e baiat.Dar e super pagina daca nu ai cu cine sa vorbesti vorbesti pe CleverBot P.S.Clever-destept Bot-robot CleverBot-Robot Destept
Fundita?:)

Alte răspunsuri
| Prajiturica2cool a răspuns:

Eu cred ca e o prostie e un robot foarte prost si daca gresesti el vorbește alta limba cam ciudat se vede ca este robot

| Prajiturica2cool a răspuns:

Nu înțeleg cum sa scap de cei care ma enervează?

| Karine a răspuns:

Cleverbot este un robot ciudat care vorbește cu tine sti te distrezi.

| Karine a răspuns:

Cleverbot este un robot ciudat care vorbește cu tine sti te distrezi vorbești cu el pentru ca vrei sa vorbești cu cineva

Alte răspunsuri
| Xena_Romela_1997 a răspuns:

E asa ciudat, da e si tare intr-un fel rolling on the floor
Da.

Bravo.

Mersiiiiiiiii.

Cu placinte.

rolling on the floor)).

| racingpigeons a răspuns:

Nu e nici un robot!

| Cantea_Mihaela_Si_Eduard_1978 a răspuns:

Tu sa-mi spui

| Iuliu_Bobeica_1994 a răspuns:

Cleverbot este o facatura. face legatura dintre 2 oameni, ei nestiind asta vorbesc intre ei... veti observa ca daca vorbiti cu el in romana are niste cuvinte folosite doar in jargon si care nu apar in dictionar....asa ca lasati facatura in pacewinking

| wizopo2 a răspuns (pentru Iuliu_Bobeica_1994):

Ai dreptate, pe mine m-a injurat... si a zis ca e roman straight face