| Parisblue a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti?confused

14 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu ma plictisesc. Mama spune ca doar prostii se plictisesc, intrucat un om destept gaseste mereu ceva de facut.

| Ea12345 a răspuns:

Trecem la teme laughing

| waXonwaXoff a răspuns:

Cum sa te plictisesti cand "ai lumea la picioare''. Te duci la munca si te plictiseste? Sunt o gramada de chestii de facut, eu spre exemplu fac teste http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste.html

sau intru pe www.descopera.ro,sau pe site-uri gen ''stiati ca...''

| LuS[z] a răspuns:

Incerc sa ma dezplictisesclaughing

| Puiutz a răspuns:

Ma uit la un film, ascult muzica, dansez, ies cu rolele impreuna cu prietenelebig grin, citesc, fac sport... etc. Incerc sa gasesc cevatongue.

| Yumitsu a răspuns:

Ascult muzica, desenez, vorbesc la telefon laughing ies pe afara la plimbare cu cinele meu sau singurica, uneori imi iau prietenele cu mine.

| Parisblue explică:

Da măi softcristi, nu mi-am dat seama pana acum da chiar sunt batuta in cap!chatterbox

| ZuZuAleX a răspuns:

Asc muzica( ceva mai ritmat ca sa ma misk oleaca), fac curat, ma pun in pat la tv, lucrez la blog, scriu, fac gimnastik, ma apuc sa sar, citesc, vb la tel, dorm, intru pe TPU, fac teste de personalitate...

| DeeDee28 a răspuns:

Vb la telefon, stau la calculator, ascult muzica, dansez big grin

| Anduciu a răspuns:

Eu nu ma plictisesc niciodatahappyPot sa stau si cateva ore singura, fara sa am nimic la indemana, si tot nu ma plictisesc.happyAsta deoarece mereu imi fac curat in ganduri, ma gandesc la sentimentele mele pentru diverse persoane, ma gandesc cat ii iubesc pe unii oameni si cat ii dispretuiesc pe altii... Mintea mea este un jurnalhappy.

| someone_8322 a răspuns:

Pai.cand ma plictisesc.incep sa ma gandesc...si ma minunez si eu ce ganduri pot avealaughing
aseara ma gandeam daca sa duc caietul de tehno profesorului.si in caiet sa scrie tot ce nu ne place despre elrolling on the floor sper sa se implineascalaughing
sau. daca esti indragostit/a si asta iti poate ocupa timp de gandit si visat, si nu cred ca te mai plictisestilaughing
in rest...hobby-urile talewinkingnu ne intreba pe noi care anume, numai TU poti stii care iti plac happy

| cristiiiiiii a răspuns:

Www.arcadetribe.com sper sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau pe TPU, aici imi gasesc mereu ocupatiehee hee.

| taurus a răspuns:

Stau pe TPU aici gasesti mereu sa faci ceva