| boobooroozaa a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti? ca eu ma plictisesc si nu stiu ce sa fac va rog dati-mi idei bune

Răspuns Câştigător
| Monik_4320 a răspuns:

-ma uit la TV
-ma plimb
-vorbesc pe mess
-intru pe TPU
-intru pe hi5
-citesc reviste
-ma plimb cu bicicleta
-ma plimb cu rolele
-stau cu prietenii
-dansez
-imi fac unghiile
-ies la o plimbare cu prietenii
-ma uit la "fenomene stranii" pe youtube
-cant
-askult muzicaa
-ma bat cu soramea
-ies la un suc cu prietena mea ce mai buna
-sar coarda
-ma joc elasticu(un joc super)

sper ca ti-am fost de foloshappy

funda?happykiss

11 răspunsuri:
| Sill a răspuns:

De cele mai multe ori cand ma plictisesc imi intreb prieteni de pe mess ce fac ei cand se plictisesc si ei spun ca ori dau commenturi pe hi5 ori se uita la un fil, ori asculta muzica ori intreaba la randul lor pe mess ce fac cand se plictisesc deci nu prea cred da sper sa te fi ajutat

| Parisblue a răspuns:

Pai poti sa asculti muzica
-sa citesti
-sa faci karaoke
-sa dansezi
-sa te uiti la un film (cu pr)
-sa te uiti la tv
-sa gasesti jocuri dragute pe calc.
-sa vorbesti pe mess
-sa iesi pe afara...
-sa cauti haine vechi si sa te probezi.sau sa umbli in sifonieru mamei talerolling on the floor
-sa faci poze
-sa le modifici
-sa te joci un joc cu familia.(monopoly, nu te supara frate etc
-sa iti aranjezi hainele in dulap(eu cel putin ador asta)
-sa incerci sa faci clatite.sau ceva mai usor.
-poti sa iti faci un caiet cu intrebari la care sa rasp pr tale.
-sa rasp la intr pe TPU
-sa desenezi

Si pot continua...paa!

| rockaholic a răspuns:

Stau pe TPU şi râd de fanele înfocate a le lui justin bleachh.

Last...Anniluzzis.

| roxz11 a răspuns:

Cand ma plictisesc caut un film bun.

| ihaterain a răspuns:

Merg la o plimbare prin parc imi chem colegele pe la mine ma duc la un film in mall chestii de genuhappy

| oana_8373 a răspuns:

Eu desenezlove struck poti ascula muzica, dansa, sta cu prieteniilove struckte plimbitongue

| lolfashion a răspuns:

Eu cand ma plictisesc de obicei desenez, imi caut jocuri pentru. PC, joc mmorpguri, sims 3 big grin, distrug ceva. prin casa...imi fac unghiile sau ma duc fac dus si incep sa cant ^^"

| abydeea a răspuns:

Citeste o carte buna

| dddddadada a răspuns:

Ies cu prieteni la cris

| BloO a răspuns:

Ai putea s`a incerci:
1. invata ceva nou! (legat de pc, de scoala, de orice)
2. gaseste-ti o activitate ( mananca, bea, fa sport, plimba-te)
3. fa ceva ca ti-ai propus de mai mult timp dar mereu ai lungit-0
4. gaseste ceva care sa te captiveze(repara ceva, bijutereste un lucru, deseneaza, canta, citeste etc etc)
5.descarcati un joc pe care doresti sa-l jociwinking

| RoxannaB a răspuns:

Poti sa te uiti la un film sau poti incepe sa vezi un serial gen Gossip Girl sau The O. C.(desi e destul de vechi) amandoua sunt marfa merita vazutewinking