auran
| auran a întrebat:

Ce faci cand nu ai chef de nimic?

Răspuns Câştigător
| anonim a răspuns:

Buna intrebare.cand nu am chef de nimic, stresez pe altii.nici nu stii ce placere nebuna am cand vad ca le piere si lor cheful de a mai face ceva.big grinbig grin

24 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Sun un prieten, gasesc ceva de rontait sau lenevesc in pat.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

NIMIC.

Janina
| Janina a răspuns:

Cand nu am chef de nimic privesc un serial ceva...ma joc pe www.prizee.com sau pur si simplu DORM :d

Bula
| Bula a răspuns:

Dorm sau... vin pe TPU... thinking

| Ea12345 a răspuns:

Incep sa-mi dau jos oja, apoi imi fac iar unghiilebig grin

RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

Meet some friends. have some funwinking
socializarea e cea mai buna metoda de alungare a plictiselii

| dyanna a răspuns:

Cand nu am chef de nimic, ma gandesc la ce as face daca as avea chef de ceva

| cristina_6456 a răspuns:

ASCULT MUZICA

| Zoombe3 a răspuns:

Stau, pur si simplu, fara sa ma gandesc la nimic.

| Xulescu_6752 a răspuns:

Te uiti in gol la un obiect si te gandesti la ceva placutrolling on the floor

| loredanarotariu a răspuns:

Nu mi se intampla des sa nu am chef de nimic, dar cand se intampla asta dorm.

| mikiscence a răspuns:

Ma bucur de plictiseala ce m-a invadat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai si te uiti in gol pana cand adormi, te plictisesti sau plangi. Cel mai bine este sa te loveasca plictisu' si atunci te apuci de facut ceva. Rastorni dulapurile si le aranjezi, bagi un chat pe mirc, joci ceva online sau o iei la picior prin moluri si faci praf niste bani si a doua zi, te zgarii pe ochi ca i-ai cheltuit. Faci asta de cateva ori, pana cand o sa iti fie teama sa nu ai chef de nimic si te apuci de chestii serioase big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma catar pe bicicleta si-o iau la sanatoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Py aia e...nu faci nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In kzul tau, pui intrebari pe TPU laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumezi un mare gigi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc ca maine mor si imi vine cheful.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau si ma uit pe la monitorul de la compyuter si mi se pare parca totul merge in reluare si chiar daca gasesiti ceva interesant parca a mai vazut acel lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa gasesti ceva de facut

| Bethy3 a răspuns:

O chinui pe prietena mea cea mai buna laughing Sau o stresez pe mama sa imi cumpere cevawinking big grin

| miaupispisrrrrr58 a răspuns:

Cicalesc pe altii.