| Razvan94 a întrebat:

Ce faci in timpul liber?
p. s.:nu stiu daca a mai fost postata intrebarea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respir, nu e tare?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Playstation 3 ma joc, sau stau pe net iar in weekend ma vad cu niste amici.

| Oanny a răspuns:

Intrebari de genul au fost postate de nenumarate ori...straight face
In fine o sa iti raspund:
Poi ma uit la un anime sau un film ceva,sau ma joc la pc,ori ies afara cu prietenii,ori cu cainele,ori o ajut pe mama la bucatarie sau curatenie, ascult muzica, ma chinuie talentul la cantatlaughing multe lucrurilaughing

| hummer24 a răspuns:

Sex cu iubita mea si iubitele altora happy

| BroascaCuElice a răspuns:

Stau=]

ies afara :]

club:]

dorm; x
da cel mai mult stau pe net:]

| Shiver a răspuns:

Imi place sa imi petrec timpul cu prietenii ei te fac razi sa fi fericit sa te superi sa te certi toate lucrurile pe care netul, cs-ul sua fifa sau orice altceva nu poate face

| nopenopenopenoope a răspuns:

In timpul liber stau afara sau la laptop

| doinis a răspuns:

Bunawinking
In timpul liber dansez (dansul fiind viata mea),citesc,ascult muzica, mai ies la o plimbare cu cainii mei sau pur si simplu numai sa ma plimb, scriu...cand ma loveste inspiratia big grin...
O zi buna sa ai in continuare...Te salut