| RetroX a întrebat:

Ce filme aparute anul asta puteti sa imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am dat si parerea personala happy
Ingeri si demoni este ultimul film pe care l-am vazut cu toate ca in prima instanta nu am vrut sa ma duc sa il vad dar ma bucur ca am facut-o. La Ice age 3D ma duc maine, mor dupa animatii si mi-au placut mult pana acum 1 si 2.
Restul le-am vazut si mi-au placut.
Ce mai vreau sa vad acum este The Proposal pentru ca am vazut trailerul si e foarte tare.
The hangover nu prea mi-a placut, vazut la cinema pare mult mai tare dar acasa unde l-am vazut eu nu e cine stie ce. happy

12 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Knowing (Nicholas Cage) - drama / foarte bun.
http://www.imdb.com/title/tt0448011/
The Proposal cu Sandra Bullock (Comedie si dragoste), ceva placut in stilul Sandrei Bullock, cu mari incasari, se pare in America.
http://www.cinemarx.ro/......51570.html

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Yes Man - comedie 2009 cu Kim Carey... Mie mi-a placut foarte mult. Am ras... Dar parerea este subiectiva intrucat imi place mult Jim Carey...
The uninvited - e tot din 2009... e horror... Este i tipa foarte faina care e in rolul principal... M-am speriat la o faza... Si e fain... Are si parte de psihologie in el... Merita sa-l vezi...
18 years old virgin - m-i s-a parut amuzant... Dar e genul de comedie tipic americana.
Am vazut si Bride Wars, dar m-i se pare film pentru femei... 2012 doomsday... thriller... Iti arata cum oamenii revin la credinta cand lumea e pe sfarsit... si Confession of a shopaholic.care nu m-i s-a parut foarte fain. dar nu sunt fana shopping si reclame... Deci... nu pot sa ti-l recomand.

| inna a răspuns:

The Hangover, Labor Pains, 17 again, Confessions of a Shopaholic, Seven Pounds, Marley & Me.

| nellyneliana a răspuns:

Unbornbig grin

| RetroX explică:

@gabytzza mersi pentru ajutor, dar ceream parerea personala. ca pe net am cautat si eu tongue

| Sunshine_2005 a răspuns:

Ice age 3, knowing, legally blondes, ingeri si demoni, ace ventura pet detective jr...pe astea le-am vazut si mi-au placut:d

| tomigirl a răspuns:

The Hangover, Ingeri si demoni, He's Just Not That Into You

| misschocolate a răspuns:

Mie imi plc boogeyman, boogeyman 2, boogeyman 3, picture this, a cinderella story, the unborn, another cinderella story, hsm 3, new york minute si multe altele...desi nu sunt din 2009 toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingeri si Demoni
Ice Age
Knowing
Up
Sejur cu surprize
Fantomele fostelor iubite
sunt multe multe :)
Link util:
http://www.cinemagia.ro/filme-2009/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2012 (2009)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ninja assassin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

G. I. Joe The Rise of Cobra