| dyana99scumpick a întrebat:

Ce filme va plac

Răspuns Câştigător
| Anonima999 a răspuns:

PAI de mai multe genuri :* Trebuie sa vezi filmul L.O.L 2012 :*E SUPER e cu licieni..si cu MILEY Cyrus :* sau virgina la 18 ani.e de comedie./..cu o fata care incearca sa se dezv la o petrecere.laughing mai bine te uiti la film :* sau Saw 1, Saw2, Saw 3 ....Saw8 e de graoaza da e super :*

8 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Horror, Acţiune şi Comedie.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Horror si comedie.

| piTiCcu a răspuns:

1.Comedie
2.Horror
3.Actiune

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Horror si Action :X Le ador; x

| Senyorul a răspuns:

Comedie : Un gigolo de 2 bani


merita vazut

am ras mult

| Dэnysh a răspuns:

eu iubesc celmai mult dramele sau gen action., as putea sa-ti recomand citeva la care am plins sau am stat intrigata pe intreg filmul:
1.Blood Diamond-este o drama care merita privita de fiecare
2.The green mile- este cam vechi filmul car la fel e o capodopera..sooperr si sincer am plins mai mult de jumate de film
3. Tears of the sun- iarashi drama iarashi capodopera, este cu Bruce Willis deci merita privit
4.Dear John- la fel drama si e ceva mai nou dar e super
5. Apocalypto- este un film de MEL GIPSON, deci este un film greu dar ft ft ft bun
6.The Da Vinci Code- un film ffff greu dar care te face sa te gindesti la viata si minimum 2 saptamini stai doar cu filmul dat in cap
7.Angels and demons- este a 2-a parte a filmului "The Da Vinci Code" la fel este greu dar merita privit
8.Hachi: A Dog's Tale- este un film ce merita privit de fiecare. acest ciine care este in rorul principal are si un monument;
dupa parerea mea astea sint cele mai bune filme(din care le-am vizionat eu, sincer sint ff bune)... sper sa-ti placa macar vreo unul;

| MariCarmen a răspuns:

Horror,comedie,actiune...sunt superbe

| aly056 a răspuns:

Drama si actiune

Întrebări similare