| antonelk a întrebat:

Ce inseamna cand te visezi mireasa?:-s ca m-am visat straight face

131 răspunsuri:
| Ionescu_Andrea_1987 a răspuns:

O interpretare detaliata pe YouTube https://youtu.be/tgeCY5hAUV4

| dellinas a răspuns:

Cine stie

| elena_6272 a răspuns:

Iti spun eu : daca te visezi mireasa se intampla ceva rau sau dc visezi o mireasa tot la fel si daca visezi copii mici e tot la fel se intampala ceva rau

| deiuza a răspuns:

Daca te viseszi mireasa iti va merge bine in casniciewinking

| andraroxana a răspuns:

Poate insemna diferite lucruri depinde de actiunea visului. poate ca inainte de a te culca ai discutat despre o nunta, mireasa, ai vazut o mireasa si te-a impresionat sau poate sa insemne boala, necazuri.etc

| mihymihyb a răspuns:

Inseamna ca va fi ceva ray fi atenta

| mihymihyb a răspuns:

Insemna ca se va intimpla ceva cu tine, fii atenta.

| n0nam3_4681 a răspuns:

Aolew mah... speriati fata e doar un vis :]visele nu sunt reale oh go onnu trebuie sa te ingrijorezi :*

| kriss995 a răspuns:

Daca te visezi mireasca, iti visezi moartea!

| anik a răspuns:

M-am visat eram mireasa si peurma parca m-am dus sa-mi iau alta rochie ca aceia numi placea

| Constantin_Alexandra_1989 a răspuns:

Si eu m-am visat mireasa... inainte k 2 zile sa devin de adevarat mireasa si pana acum nu am patit nimic laughing))) si au trecut aproape 2 luni de atuncilaughing))