| Fabiana1 a întrebat:

Ce inseamna daca atunci cand ma uit pe Facebook de pe telefon imi apare langa numele anumitor utilizatori un dreptunghi, ca un fel de telefon? Mentionez ca n-am nici o aplicatie pentru Facebook instalata pe telefon.

3 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Acel semn indica faptul ca utlizatorii respectivi sunt logati sau au fost logati cu putin timp in urma de pe telefon.

| Ravenborn a răspuns:

Au fost logați ultima oară pe telefon sau ceva de genul. Dar nu sunt online.

| bogdanelll a răspuns:

Inseamna ca persoana e pe telefon sau ultima data a fost intrat/a pe telefon. Funda?