| Oanny a întrebat:

Ce jocuri gen Metin 2, 4Story(etc.) stiti? Sa aiba grafica buna si povestea jocului destul de interesanta. Cel ce imi zice cele mai multe jocuri are fundita, vreau sa incerc mai multe. Multumesc mult:*

46 răspunsuri:
| cata2000_5978 a răspuns:

Iti recomand sherwood dungeon, dar iti si zic sa nu te lasi de 4story e super marfa si e mult ma itare ca metin2 acolo ai mult mai multe feluri de caractere mult mai multe itm si +24 si acu cumperi +15 inchiriate. oricum noroc

| cata2000_5978 a răspuns:

Pai cele mai bune jocuri sunt 4story, metin2, mycraft,cs,gladiatus,aion,worldoftanks,sherwoodofdungeon,runesofmagic, smallworlds, dragonnestsea, si daca vrei cv de genu remi table poker biliard etc. scrie pe google remi online si dai pe primul site. Eu iti recomant metin2:ro,united,stell,cubzcraft nu metin2gx e ff slab big grin 4Story:ro, eg, nexon Infine majoritatea din care ti le-am zis sunt faine si nimeni nu are ce comenta la ele .....Bafta la joc

| MystikGirl a răspuns:

Runes of Magic

| raulmarton a răspuns:

Omule apucate de 4story deoarece are armuri +28 max si la metin max +9 e slab metinul fata de 4story ai mai multe posibilitati unde sa cresti uitate si la lets'play-uri sa vezi The Best 4story

| Răzvan_Răzvy_1995_Rmag a răspuns:

King of Kings 3
Pandora Saga
Dungeons & Dragons Online
Flyff: Fly For Fun
Troy Online
Scarlet Legacy
Rusty Hearts
Storm Online
Soul Order Online
Lucent Heart
Craft of Gods
Kabod Online
Cabal Online
Dynasty Warriors Online
Legendary Champions
Mythos
Forsaken World
Return of Warrior
Erebus Travia Reborn
Tales of Fantasy
EverQuest II
Mabinogi
CardMon Hero
Vindictus
The Lord of the Rings Online
Zentia
Divine Souls
Legend of Martial Arts
War of Angels
Dragon Oath
Funda? big grin

| andreysam a răspuns:

De descarcat:
cabal, world of warcraft, metin2fun,silcroad
online:
adventure quest world, ourworld(daca vrei doar de imbracat fara bataii)

| don3003 a răspuns:

Gladiatus- Un joc de gladiatori gen metin(armuri,coif,papuci,amulete, inele, etc...) este frumos faptul, ca poti concura in arena fata de alti playeri, sunt multi romani mai putini englezi...
Alexander- Joc de strategie ce poate fi jucat doar de pe ANDROID (tablete, telefoane, etc...) este vorba de acel timp cand erau castele si in joc iti faci turnuri de aparare ca sa iti ridici defenziva. atunci cand cineva te ataca daca ai ex: 100 balista si ai 245% defensiva adica maxim ii trebuie 1.000 sa iti poata lovi castelul, ai in stanga sus baraca unde iti faci hastati lv max 20, velites se fac cu lemne restul se fac cu mancare, si spy adica spioni care te ajuta sa poti Afla cati oameni are inamicul dupa ce ai xp 500 iti faci colonye aceasta iti ofera 100 aur la inceput apoi daca pui 100 oameni in ea primesti 500 aur pe ora... cam atat despre jocu asta nu vreau sa scriu romane laughing)
Daca merit fundita pune-o aici si cautama pe gladiatus cu pseudonimu(porecla) don3003
Pe alexander cu numele de iepurascrazy razvan_iepuras