| MenCool a întrebat:

Ce jocuri gen metin2 sau 4story stiti? si daca se poate si niste hackuriwinking

3 răspunsuri:
| xamix a răspuns:

Cabal, hack nu stiu

| Deeiutss a răspuns:

Battle of the immortals, fiesta, http://mmohut.com/aici ai toate jocurile online din lume,runes of magic, conquer online,Uncharted Waters, Dungeons & Dragons, Jade Dynasty etc. fundita?

| Deeiutss a răspuns:

Http://mmohut.com/aici ai toate jocurile online din lume,runes of magic, conquer online,Uncharted Waters, Dungeons & Dragons, Jade Dynasty etc. fundita?