| deeamaria a întrebat:

Ce jocuri m-as putea juca la ziua mea de nastere? Nu ca nu as avea inspiratie dar colegii mei intotdeauna stau cu fata in telefon si ei spun ca mata, voley, adevar sau provocare, de-a v-ati ascunselea, monopoly si jocuri din acestea ei spun ca sunt de copii. Va rog mult ajutati-ma.
Cel mai bun raspuns cu cat mai multe jocuri primest efunda, vot si un multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| Cosmina24 a răspuns:

Puteți juca Flori-Fete, sau un joc cu cărțile de joc gen: popa prostu, macara sunt mii de jocuri amuzante happy sau ce zici de un film pe care sa il vizionati? Sau poti sa cumperi baloane si sa dai muzica la maximwinking stiu si eu? Sa va distrati? App: la mulți ani! :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ziua ta de nastere cred ca un remi, joc de carti, ultima carte si alte jocuri comune sunt mai recomandate, decat pierdutul timpului pe telefoane si calculatoare in care fiecare se marginalizeaza pe sine.

Vrei sa iti faci ziua de nastere si s ava distrati, ori sa ai parte de o zi trista din cauz aunora care ar putea sa se enerveze pentru ca au fost impuscati la counter strike?

Face-ti un gratar, impariti un tort, altfel o sa-ti para rau!

| Andrei_Matache_1970 a răspuns:

Pai poti sa iti iei Minecraft, Counter Strike, GTA, WatchDogs daca te tine PC-u.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei_Matache_1970):

Serios,?:oLa o zii de nastere sa te joci Minecraft, CS, GTA etc?
Serios? Eu nu ma joc nici in timpul liber! La o zii de nastere te distrezi nu te joci pe PC DDDDDDDDDDDDDD!