| Cristianhacker2 a întrebat:

Ce muzica moderna imi recomenzi. astept raspunsul tau funda big grin

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......LBBRuVDOo4

Artisti:
rock:
Elvis Presley(rock and roll)
Adam Lambert

muzica usoara romaneasca veche:
Dan Spataru, Madalina Manole, Nicola

Pop/dance/latino:
Michael Jackson
Shinee(trupa)
Mariah Carey
Celine Dion
Shakira
Beyonce
Rihanna
Thalia
Enrique Iqulesias
Daddy Yankee
Maroon 5(trupa)

Rap:
2pac,Eminem,Snoop Dogg, Jay Z

muzicaceltica&new age:Enya, two steps from hell

| AdrianaBacescu a răspuns:

Prayer in C.

Răspuns utilizator avertizat
| ArthurKn a răspuns:

Linkin Park - The Hunting Party

| Alphaking a răspuns:

EL NEGRO, Indila, Aerosmith, Britney Spears, Beyonce, Beth Hart, ZZ Top, Smiley, C.I.A., What's Up, Prince, Elvis Presley, Michael Jackson, Righteous Brothers, Ray Charles Robinson, Genesis, Sore, Adele, Arctic Monkeys, Alicia Keys, Tony Braxton, Scorpions, Fogath, Robin Thicke, Rihanna, Dolly Parton, Kelly Clarkson, Rebecca Ferguson, Joe Cocker, James Blunt, James Brown, Loredana, Gary Moore, Crazy Town, Joe Bonamassa, Anthony Hamilton, Elayna Boynton, Horia Brenciu, The Doors, Alina Eremia, Andrea Bocelli, Inna, Luciano Pavarotti, Lora, Janis Joplin, Jersey Boys, Shakira, Eminem, Jessica Jay, Gloria Gaynor, Holograf, Whitney Houston, 50 cent, Tom Jones, Christina Aguilera, Helena Paparizou, Antonia, Jennifer Lope, Pitbul, Donna Summer, Mariah Carey, Alanis Morissette, Giorgia etc.

Mai am si alti cantareti care-mi plac, dar nu-mi amintesc de ei in monentul acesta.

Unii cantareti nu sunt moderni sau nu canta muzica moderna, dar toti merita ascultati.

| Sieb a răspuns:

Subcarpaţi şi argatu. Nou şi original; muzica ce are în spate folclor şi cultură