| Orbithh a întrebat:

Ce nivel de carieră îmi trebuie pentru a lucra la McDonald's?

Răspuns Câştigător
| DEADON a răspuns:

Salut. Frate ca sa te duci la mc donalds trebuiebsa ai 4 clase si gata.

| Orbithh explică (pentru DEADON):

Multumesc mult! laughing :* Ai fundă.

| DEADON a răspuns (pentru Orbithh):

Multumesc. laughing)))

4 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Ai nevoie de studii superioare. Exact ca la Florisal. E foarte bine plătită slujba. Succesuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi frumos sa fie cum zice DEADON, dar nu e.Astazi poti sa ai si bacul luat ca nu te mai baga nimeni in seama. Daca ar fi sa ai doar 4 clase nu ar mai exista cersetori si oameni saraci nicaieri.