| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Ce nume as putea sa ii pun noului meu blog? imi dati niste idei? nu vreau sa fie foarte lung, poate sa fie in romana sau engleza gen: ganduri pierdute, bucati de suflet, prea multe sentimente, strangers. etc. funda si vot!

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Empty feelings, suflet gol, no regerets, ganduri arse

| GabyB94 a răspuns:

Pai vad ca ai idei!

| EnglishGirl2014 a răspuns:

Pai incerca '' Bine ai venit in jungla; Ambulanta de ganduri; Sentimente si nimic mai mult; Lume invadata de ganduri; Soarele rasare si apune; Sentimentele pe fragmente; Un suflet 1000 de ganduri; Culorile inimiii; Off-urile sufletului. Sper ca te ajuta! happy