| Celtul a întrebat:

Ce părere ai despre urangutanii cu ceafă lată care stau in fața blocului la grătare pe ritm cicalaca-cichicia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UPSsss. Sper sa nu te simti neplacut, insa as vrea sa supun atentiei tale o mica completare. Suntem in Romania, insa nu e chiar civilizat sa facem ceea ce vrem atat timp cat il deranjeaza pe celalalt. A ma simti eu bine cu orice pret nu este o filosofie de viata laudabila. Am niste vecini, care toata vara au dat muzica la maxim. Unul manele, altul muzica populara. De pe la 10 dimineata pana pe la 2 noaptea. Ca asa au inteles ei ca trebuie sa faca. Daca ei u au servicii si n-au nevoie de somn, nici altul sa nu se odihneasca. Au fost RUGATI FRUMOS de vecini sa asculte muzica doar pentru ei. Raspunsul lor: muzica si mai tare. N-am putut sa le facem reclamatie, nici sa chemam politia deoarece au pile pe acolo si unii s-au trezit cu cauciucurile sparte de la masini. Sunt romani, insa nu dovedesc ca ar fi oameni. Sper sa nu te fi jignit cu raspunsul meu!

9 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu am avut de-a face cu asa ceva, in zona unde locuiesc. Dar probabil ca nu mi-ar pica deloc bine sa vad asa ceva.

| Agnes00 a răspuns:

Sa li se taie capul happy

Răspuns utilizator avertizat
| UPSsss a răspuns:

Nu trebuie sa uitam ca acei "urangutani"sunt oameni si mai ales romani, si cum Romania este o tara democratica fiecare poate face ce vrea si unde vrea... daca ei se simt bine asa dc tu care esti un om la fel ca ei ii poti critica si cataloga asa... daca te deranjeaza comportamentul sau ritmurile gratarului le poti spune, poti discuta civilizat ca eu una nu cred ca sunt "urangutani"cum spui tu.

| UPSsss a răspuns:

Nu ma simt absolut deloc jignita doar ca nimic nu iti da dreptul sa jignesti niste persoane prima oara trebuie sa te uiti la tine si dupa sa ai curajul sa jignesti pe altcineva...indiferent de comportamentul lor raman tot oameni...

| Diabl0 a răspuns:

Nu am nimic cu ei, dar sa lase prostia si rasismul fata de ceilalti semeni caci actiunile unora ne duc tot mai jos.

| Ichigo523 a răspuns:

1.Nu jigni urangutani
2.Sa Fie Castrati
3.Cretini
4.Politiia deranjeaza linistea publica!
5.Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei de la protectia animalelor o sa sustina ca jignesti urangutanii. laughing
In alta ordine de idei, de unde nu e, n-ai ce cere. Nici nu te poti pune cu ei. Cineva zicea foarte bine aici pe TPU despre o evolutie unilaterala, in ceea ce priveste strict masa corporala si atat.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Adi, in locul tau le-as fi spart cauciucurile masinilor lor, geramurile, iar daca s-ar fi razbunat.pac, un telefon la nasimiu.pai, ori suntem animale, ori nu mai suntem.