| eDDy a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii rapperi? Raspunsuri de la fete.

5 răspunsuri:
| PlaiCuBoi a răspuns:

Voi nu intelegeti... rapul pentru voi inseamna doar nadragi?! cine is ia sacu' pe post de pantaloni si tricou' lu tacso nu e rapper! Un rapper e o persoana care adopta stilul undergound si asculta rap! Nu e cu salamu' in playlist si el are ''Bling Bling-uri'' la gat + ca sant o Multitudine de feluri de rapperi:Underground [cum e la noi in tara] - eu au o atitudine agresiva si cantece sociale care sunt cel mai des Mix-tape-uri [cu negative ''furate'' - luate dp. net] Gangsta [mai ales in America si toti cocalarii il adopta ca fiind ''COOL''] - eu canta despre viata de pe strazi si despre copilarie.
Horrorcore [care il inalta in slavi pe ''michidutza] - canta despre apocalipsa, torturile la care au fost supusi cand au fost prinsi de alte bande si alte chestii...
mai sant multe feluri... Underground the best! O ardem underground cool

| al3x15 a răspuns:

Eddy da-mi add alex_smecheru284 sa mai vbwinking despre stilul rapp big grin

| DenizaVonDe a răspuns:

Cool, dulshi, tari, se imbraca super...nu stiu ce sa mai zic kiss:X

| lorena283 a răspuns:

Pai sunt super dulci, tari... felul in care se imbraca e super tongue Asta e parerea mea big grin tongue

| mastery a răspuns:

Uni sunt suppper draguti si stilul lor e foarte cool