| Band12Nikki a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care isi fac vlog-uri?
happy

Răspuns Câştigător
| FunkyGurl a răspuns:

Am o părere foarte bună, pentru că au curajul să se posteze făcând cele mai mari tâmpenii și deoarece nu se coboară la nivelul haterilor. Totuși, nu oricine e făcut pentru vlogging.

14 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Daca se pricep...una buna, dar dacă o fac din plictiseală. mai bine nu ar mai face

| AirănMeidăn a răspuns:

Ar trebui sa am o parere?

| Band12Nikki explică (pentru AirănMeidăn):

Mmm... Da! Cu totii avem pareri pentru orice. Bune, dar si rele. Deci care este parerea ta?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Band12Nikki):

Nu am una

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Le apreciez curajul de a-si expune punctul de vedere in fata altor persoane si imi mai place ca orice vlogger e natural, se prezinta exact asa cum e si nu isi ascunde defectele, ba, din contra, le valorifica in fata camerei in cele mai multe dintre cazuri.
Care este vlogger-ul tau preferat? Al meu e Zmenta. happy

| Band12Nikki explică (pentru SimonaCristina):

Ma bucur ca mi-ai raspuns. Sunt de acord cu tine.
Am mai multi vlogger-i preferati! Tequila, Zmenta si altii. Ma uit si la cativa vlogger-i straini.

| Thesinger1 a răspuns:

Hmmmmm,depinde.
Esti vlogger?
Prin intrebarea asta care ai pus-o vrei sa aflii parerile altora despre tine?
O simpla intrebare cu zeci de raspunsuri.
Dar parerea mea difera de la caz la caz.

| Band12Nikki explică (pentru Thesinger1):

Nu sunt vlogger. Am intrebat pur si simplu, pentru ca, sunt curiasa ce parere au altii despre ei!

| Band12Nikki explică:

Serios?! Ce vlog ai? ( Numele tau pe vlog. ).

| 20156 a răspuns (pentru Band12Nikki):

TranQuila vlogMD, sunt din Moldova si aici incet se string abonații și mi-e greu, însă va respect pe voi romanii pentru ca voi apreciați munca vloggerilor nu ca o parte din moldoveni, care nu știu cum e să muncești pe brânci cu editatul și filmările obositoare happy

| Band12Nikki explică (pentru 20156):

Multumim pentru respect! Si noi, ( calor care ne place treaba vloggerilor ), va respectam! Mersi pentru raspuns si bafta cu Vlog-ul! happy

| 20156 a răspuns:

Sunt niste oameni care isi promoveaza ideile prin clipuri mie mi se par interesanti. P.S. sunt si eu vlogger happy

| Simona101 a răspuns:

Super...
Exemplu : tequila

| HappyGeo a răspuns:

Ca isi expun viata personala tuturor. happy