| AnAndrey1994 a întrebat:

Ce parere aveti despre chestionarele auto TONI? Cum am observat sunt acceasi intrebari ca pe DRPCIV! Intreb pentru ca respectivul nu are net ca sa faca online de pe DRPCIV! Astept pareri!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel mai bine e sa cumpere un manual cu intrebarile respective, pentru B cred ca vrea sa dea din cate zici tu.

| ionutzxz a răspuns:

Daca vrei sa iei permisul din prima cumpara chestionarul de la editura national! Si cartea mica, rosie ''codul rutier pe intelesul tuturor'' Spor!