| Ioana22B a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "Sherlock Holmes"? Eu l-am vazut ieri la cinema si mi-a placut foate mult![:X]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am vazut, dar am vazut serialele de televiziune (pentru ca au fost facute multe) si mi-au placut.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu l-am vazut, dar ideea desprinsa din trailer sugereaza un film de calitate.

| OnWeed a răspuns:

Eu nu l-am vazut inca, dar din trailer mi se pare super big grin Nu mai am rabdare sa il vad si eu.

Răspuns utilizator avertizat
| Azzido a răspuns:

Si eu l-am vazut tot ieri si mi-a placut indeajuns incat sa astept si continuarea. Sherlock Holmes vs Jack the Ripper ar fi ceva nemaipomenit happy. Imi place mai ales de Robert Downey Jr. cum joaca. Pe scurt : e super happy! Il recomand.

| Raengar a răspuns:

Da si e o prostie nu respecta cartea deloc