| oana23madrid a întrebat:

Ce parere aveti despre monica columbeanu? credeti ca il iubeste pe irinel sau sta cu el pe interes?

12 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Interesul...sau ma insel? :d

| Leea1234 a răspuns:

MONICA...monica a fost fata desteapta a stiut ce vrea si mai ales a stiut prin ce metode sa obtina ce vrea!
frumoasa, corpolenta, ce mai suceste mintile unui tanar, ca de un babalac ca irinel nici nu se punea problema!
parerea mea este ca nu il iubeste, nu l-a iubit si nici nu cred ca-l va iubii vreodata iubeste poate contul lui si puterea pe care i-a dat-o atunci cand i-a dat numele lui "columbeanu"!
si teatrul ei inca nu s-a terminat...inca nu a ajuns acolo unde e si-a propus ...cand a plecat de la ai ei din bacau acum cativa ani
nu stiu pe de o parte o admir pentru curajul si sacrificiul ei, pe de o parte o privesc cu scarba ca pe una care isi vinde trupul
nu stiu, eu cred ca intre ei nu este dragoste, obisnuinta, interes, dar iubire nu!

| Alii a răspuns:

Baniiiiiiiiii conteaaza pentru un specimen ca ea

| M.madallina a răspuns:

Sta cu el din interes, si este o nerecunoscatoare.

| pypa007 a răspuns:

Monica sta cu irinel nu mai pentru banii lui monica are prea multe figuri prea multe fite e nu mai cu nasu pe sus monica sta nu mai pentru interes ai iubeste nu mai banii lui irinel

| n0name a răspuns:

E problema lor, nu ne intereseaza pe noi! Eu cred ca totul e o pacaleala!

| Babushka a răspuns:

Nu avem de unde s stiu daca il iub sau nu si daca nu inseamna ca a fost fata desteapta i-a facut un copil si tot ii revine ei si fetite. e parsiva tipa si e o mironosita asa cum zicea Oana Zavoranu crede ca e cea mai frumos cea mai desteapta ect, iar faptul ca l-a facut retardat ep parteneru ei de la emisiunea Dansez pentru tin. spune tot!

| onelove a răspuns:

Eu zic ca sunt sanse sa il iubeasca pe irinel, dar din pacate e o femeie care nu poate trai fara bani, e cu nasul foarte pe sus si prea plina de figuri.

| yoanna73 a răspuns:

Da, il iubeste cum iubesc eu moartea.banii sunt foarte frumosi(banii lu iri). ia trantit un plod si ce zice:nu ma lasa ca avem un copil. e o idioata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa.il iubeste, cum o iubesc eu pe baba floarea de la tara.ca pe o vecina.nici no iubesc, da nici no urasc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am suferit-o pe tanti asta niciodata... e numai pe interes!

| radduu a răspuns:

Normal ca sta cu el pentru bani!