| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Ce parere aveti despre Nicki Minaj? Ce va place sau nu va place la ea? Primiti funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Hermaniona a răspuns:

Mie imi place la ea cum canta, cum arata, ceea ce nu-mi place(nu am dreptul sa critic) e ca se machiaza mult prea mult si devine un pic falsa
dar oricum o ador!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E oribilă. Nu-mi place nimic la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păpușă țigănească kitschoasă.

| Andeuta a răspuns:

Mie imi plac anumite melodii ca de ex moment 4 life, dar nu-mi place aspectul ei. Probabil ca ar fi draguta daca nu s-ar masca atat de tare, este un pic cam falsa din acest motiv.

| toleagiulia a răspuns:

O ador.sunt obsedata de ea...o iubesc are felul ei de a fii, e speciala