| OvidiuNumeDeTractorBack a întrebat:

Ce parere aveti despre userul OvidiuNumeDeTractor? laughing funda!

Răspuns Câştigător
| Maidanezul a răspuns:

Nu pricep ce te deranjeaza poate daca punea numele tractorului UTB 650 era mai bine Am dat de unii jurai ca sunt tractoristi erau numai pe linga aratura si pe miriste cu ce scriau

3 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Aceasi persoana cu 2 conturi " amicu " si " OvidiuNumeDeTractor" nu? ce parere sa am, mai mult de 12 ani nu are, cam atat de zis

| OvidiuNumeDeTractorBack explică:

Nu sunt ala stai linistit! nu ai vazut ca atunci cand intra eram si eu online...

| ZvT a răspuns:

Cat ti-a dat sa ii faci reclama? Sau e tot contul tau?