| Licuriici a întrebat:

Ce parere aveti voi despre "prietenii" din ziua de azi?`broken heart

Răspuns Câştigător
| BoRaK_7316 a răspuns:

Mda. In Ziua De Azii Cel Mai Bun Prieten al Unui Om Este Cainele/Pisica. Toti Prietenii Care Presupun a fi Adevaratii se dovedesc Falsii intr-o buna zi...happy

5 răspunsuri:
| RoxyKaRoxana a răspuns:

In ziua de azi prietenii sunt unul la un milion. De exemplu, eu aveam 2 prietene fff bune. Cand am intrat in clasa a 5 a s-au distantat doarece eram in clase diferite( eu la A, ele la b). M-am consolat cu o alta colega, dar nu dupa mult timp a inceput sa ma barfeasca si cand m-am tuns ea ma jignea prin toata scoala. Acum vreau sa ma transfer la alta scoala unde sper sa imi gasesc niste prieteni adevarati.

Concluzie: Prietenii adevarati sunt pe cale de disparitite!

| TheCrab a răspuns:

Pai depinde de prietenilove struck
daca sunt ca si Lorena... ii ador. daca sunt ca si iasmina... ii Urasc.laughing
de la ura pana la prietenie mai e o singura treaptalove strucklaughing:*

| Alondrasarah a răspuns:

Prietenii pot fi schimbat-ori uneori.de exemplu eu sunt prietena cu o fata si ea a vrut sa introduca intre noi o alta persoana.eu nu cred ca e cea mai buna alegere plus ca suntem prietene de mult timp. si cred ca ar trebui sa ii testezi cumva(ex. poti pune o persoana sa intrebe asazisul "prieten". ce parrere are despre tine )... poate nici tu nu ti'ai ales prietenul potrivit. succeswinking

| DaKsTIpOnTUtRaGeJoInTu a răspuns:

In ziua de azi in afara de familie nimeni nu-ti mai este prieten. Odata si odata toti te vor trada si te vor injunghia in spate cand nu te astepti.PRIETENI-DUSMANII.Snt perversii acum se da prieten cu tine si dupa ce pleci te vb pe la spatecrying am trait-o pe pielea mea

| killer003 a răspuns:

Mda... cam parsivi! straight face