| SAMPWAT a întrebat:

Ce plictiseala! Sugerati-mi si mie ceva de facut happy

Răspuns Câştigător
| thewomaninwhite a răspuns:

Iesi afara! Joaca monopoly, fa noaptea alba

14 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Apuca-te de un serial sau uita-te la niste filme. Dormi., fa si tu ce nu puteai sa faci in timpul scolii.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Numara minutele pana la inceperea scolii:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fă curat.

| thewomaninwhite a răspuns:

Joaca badminton!

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Iesi cu prietenii,stai la tv,te uiti la niste filme, asculta muzica, joacă-te cu animăluțul tau de companie, joaca-te jocuri pe telefon, citeste o carte, dormi,

| Sakura13574 a răspuns:

Animeuri

Răspuns utilizator avertizat
| YesorNo a răspuns:

Mersi pentru funda! big grin

| ShakeStar2000 a răspuns:

Plimba-te pe afara cu prietenii/prietenele tale!

| expertu07 a răspuns:

Iesi la o bere, un suc.
Sau uitate la un film. Iti recomand The chronicles of narnia. Sunt mai multe parti.

| Ana_Maria_Chitic_1972 a răspuns:

Ai putea sa te uiti la filme in timp ce te indopi cu mancare,sa joci carti daca mai esti cu cineva, sa citesti, faci curat, crosetezi : ))), joci rummy.

| CretaCatalin a răspuns:

Cauta un servici...