| AngelSpeed a întrebat:

Ce poti face cand te plictisesti?straight face

Răspuns Câştigător
| nOnAmE_6909 a răspuns:

Sa te joci cs kiss

24 răspunsuri:
| Beatrice a răspuns:

Plictiseste-te de plictiseala!

| Bianca123 a răspuns:

sa te joci pe comp...sa citesti o carte(eu nu fac asta) sa mai sati pe mess

| SwAn a răspuns:

Poti vedea un film, sa iesi in parc, sa te uiti la TV, sa citesti, sa pictezi, sa asculti muzica, sa navighezi pe net etc... pot fi o gramada de chestii de facut...trebuie sa fii creativ!

Răspuns utilizator avertizat
| mihaibrasov a răspuns:

Nimic.

| oAnna a răspuns:

Singura cauza a plictiselii este lipsa de ocupatie.eu cand ma plictisesc ies afara si ma plimb pe drum ori cu rolele ori cu bicicleta ori pur si simplu. pentru ca pe drum observi mai multe lucruri. posibil sa te intalnesti cu vre un coleg sau sa gasesti ceva pe jos big grin vre un milion doua...sau daca nu iti place stilul asta... apuca te sa citesti o carte e posibil sa inveti multe din ea si iti vine pofta de citire.

| trifangeorgiana a răspuns:

Buna! depinde de persoana poti sa citesti sau sa te joci pe anumite siteuri

| DisforDeea a răspuns:

Te dai cu capu de peretihappy

| Seвi a răspuns:

Dupa poza ta de la profil...iei o lama si te gandesti ce ai putea face cu ea straight face

| AngelSpeed explică:

Nam voie sa ma ma tai ca dupa iese uratwinking multumesc tuturor de raspunsuri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti cu prietenii pe mess! Sau faci ceva util, de exemplu eu compun cate o poezie love struck
Te-am pupat noapte buna vise placutehee hee maine am liceu yawn

| AngelSpeed explică:

Ms mult tuturor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti dragut... du-te la agatat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi afara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e drept e ca eu nu stiu ce sa fac cand ma plictisesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti vb pe mess ori poti sa te dai cu capul de pereti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma plictisesc zilnic...nu mi se mai scurge plictiseala...cum pot sa scap de,, boala'' asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mor de plictiseala si nu gsesc ce sa fac
cand ma plictisesc joc fifa 11 s-au cs daca nu dativa cu capu de pereti si cand va doare bagati-va la somn. daca e ceva ma sunati 072786645 va spun ce sa faceti ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te dai cu capu de pereti ca mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iei cu mana de cur si sari in sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia uitel si pe ala cu cs-ul m...ie cs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te joci poker

| alyalexutza3 a răspuns:

Eu stiu.sa citesti, sa asc muzica, sa iesi in oras...etc

| marayo99 a răspuns:

Cati pe youtube si faci origamibig grin