| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti face pe internet cand te plictisesti avand in vedere ca stau in Italia si am un internet vai de steaua lui? In afara de filme!

6 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Poti sta pe site-uri gen TPU, sa socializezi cu alte persoane si cine stie, sa mai inveti una alta despre pasiunea ta, sau chiar sa ajuti persoane.

Inca ceva interesant, daca vrei sa inveti o limba straina online poti incerca Duolingo, iti mananca din timp.

Sau daca chiar esti plictisit de moarte, poti cauta niste gameri romani si sa te uiti la videoclipurile lor de pe YouTube.

Sunt o multime de chestii pe care le poti face. Doar ca trebuie sa le descoperi.

| DroGhys a răspuns (pentru RaduTN):

Eu eram gamer cand stateam in Romania. Imi place sa joc nu sa privesc. De duolingo stiu. Daca vrei sa inveti engleza iti da in romana dar daca vrei sa inveti italiana iti da tradus in engleza. Stiu engleza dar e mai greu sa inveti asa. Hobby-urile mele ar fi Photoshop-ul si socializarea. TPU este deja unul din site-urile care le vizitez zilnic. Btw multumesc pentru raspuns!

| cristimihailov a răspuns (pentru DroGhys):

Ai putea sa te apuci de vandut sau de facut site-uri online.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te poti uita la anime-uri sau sa te joci jocuri video. te poti uita la faze amuzante cu animale sau cu ce vrei tu.

| stefanvladvlad a răspuns:

Descarca minecraft sau alte jocuri, stai pe facebook

| dana12848 a răspuns:

Stand pe chat laughing)