| simplu36712541 a întrebat:

Ce program complex, cel mai bun de editat poze stitii? nu online

13 răspunsuri:
| Rrrr a răspuns:

Photoshop

| foxsilver a răspuns:

Dintre toate programele de editat poze, cel mai complex si complet este Photoshop. Chiar circula vorba ca nimeni nu cunoaste programul de la cap la coada, decat creatorul lui. De altfel, este cel mai folosit program pentru editarea pozelor, marea majoritate a celor care fac grafica pentru reviste, carti, pliante, etc. folosesc acest program.

| mariukka a răspuns:

Photoshop cs5

| Isabella95 a răspuns:

Buna, eu folosesc PhotoScape dar si in Paint mai editez poze, sper ca te-am ajutat, succes!

| Dinamovistul101 a răspuns:

Photoshop toata ziua happy

Răspuns utilizator avertizat
| Grumpy123 a răspuns:

PhotoShop cs3

Răspuns utilizator avertizat
| motanelu03 a răspuns:

Photo shop, photo eddit, photoscape dai funda?

| xG0dLik3x a răspuns:

Photoshop sau Photoscape... FUNDA?puppy dog eyes

| silviubacky a răspuns:

Fireste, photoshop intruneste toate conditiile! Daca insa vrei ceva bun dar gratuit, atunci cauta GIMP!

| smarana a răspuns:

Photoshop,pizap,dar e online, picsart, instagram, pentru android si cred ca merge si pe calculator

| YoPass a răspuns:

Photoshop cel mai tare!