| 12345123451234512345 a întrebat:

Ce programe sunt pentru a modifica pozele?

Răspuns Câştigător
| littleladybug a răspuns:

Photoshop(greu de folositlaughing), photoscape, photo instrument, photoshine, picasa, magic photo editor, DreamLight Photo Editor

7 răspunsuri:
| matraguna1 a răspuns:

Photoshop, Corel Draw, ACDSee (editorul de imagini) chiar si Paint din windows.

| VadPorci a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......oshop(greu de folosit), photoscape, photo instrument, photoshine, picasa, magic photo editor, DreamLight Photo Editor Adobe.Photoshop.CS4.Extended.v11.0.Incl.Keymaker-CORE este un editor profesional si cel mai complex

Răspuns utilizator avertizat
| QS_8971 a răspuns:

Adobe.Photoshop.CS4.Extended.v11.0.Incl.Keymaker-CORE este un editor profesional si cel mai complex. Il poti descarca de aici: http://queuedseed.com

| QS_8971 a răspuns:

Adobe.Photoshop.CS4.Extended.v11.0.Incl.Keymaker-CORE se numeste softul si il poti descarca de aici: http://queuedseed.com

| EternalColor15 a răspuns:

PhotoScape, Picasa2, 2 programe destul de bune smug