| Cookie28 a întrebat:

Ce sa Desenez? Cu creionul. Funda la cea mai faina idee,

Răspuns Câştigător
| lidiaioana a răspuns:

1)o pisica imbracata in costum de baie si cu ochelari la ochi, care sta pe un pat deala la plaja, intre 2 palmieri.
2)2 pisici(una fata care sa fie imbracata cu rochie lunga)si una baiat(sa aiba smoching)care sa danseze intr-o camera de bal
3)o pisica, care sa tina o minge pe nas
sper ca te-am ajutat
p.s.ti-am dat idei cu pisicute deoarece am vazut ca ai o pisica la avatar

4 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

Poti desena desenelaughing din astea populate cum ar fi dragon ball Z naruto bleach etc ce iti place tielaughing

| nykymyky a răspuns:

Da

| renee14 a răspuns:

Personaje din anime-uri

| VicTeodor a răspuns:

Intra pe youtube, sunt niste tutoriale foarte faine unde te invata sa desenezi pas cu pas. Uite:http://www.youtube.com/user/markcrilley