| Serena2005 a întrebat:

Ce sa fac cand mor de plictiseala?

5 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Joaca GTA5 online. Nu o sa te mai saturi.

| AFR81 a răspuns:

Nu stiu ce hobby-uri, ce preferinte ai tu, insa, pot sa-ti spun ca eu cand ma plictisesc ies la o plimbare, merg la pariuri, joc tenis, joc darts, merg la fotbal, citesc o carte, invat, joc biliard, raspund pe TPU, urmaresc rezumate ale meciurilor de tenis, fotbal, darts, snooker pe Youtube, urmaresc "pranks" pe Youtube, ascult muzica. Sunt multe alternative, depinde ce iti place tie sa faci.

| J0B0MAT a răspuns:

Iesi undeva,fa sport, citeste o carte, uita-te la un film, asculta muzica, incearca o reteta noua de pe net.

| R0R0 a răspuns:

Citeste
Uita-te la televizor
Joaca-te pe PC

| valeriu1900 a răspuns:

Citeste o carte.