| R3aLZz a întrebat:

Ce sa uploadez pe youtube pentru a face multe views-uri.
Cu ce sa fie videoclipuri
Dau funda
Ps: fara seriale sau ceva care presupune drepturi de autor

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Ia cu tine un prieten, o camera si un telefon sau ceva cu care sa filmezi. Incercati sa faceti un vlog, filmulete amuzante cu voi facand... Orice! Roaga prietenii sa iti trimita intrebari, provocari sau idei si filmeaza orice tu ai vrea sa vezi pe YouTube si te-ar distra. Fii tu insuti si distreaza-tewinking

P.S. : Oricum, daca pui ceva pe YouTube primesti automat drepturi de autor pentru video laughing Dar e ceva bun happy

3 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Ai putea face un video amuzant

| Glumet a răspuns:

Filmeaza-te cand dansezi.

| R3aLZz explică:

Despre ce ca la asta m-am gandit si eucrying