| sMecki1000 a întrebat:

Ce se intampla daca am visat ca eram cu un prieten prin oras, el s-a dus pana in bazar iar eu il asteptam si in fata mea era o inmormantare (evenimentul cu masina) si dupa cateva momente, am auzit niste rasete tari. Am fugit de unde auzeam rasetele si acolo era prietenul meu care a zis ca a cazut si s-a julit la genunchi. Are vreo logica? Daca da ce se intampla?

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu are logica. Nu se intampla nimic, visul nu are nici o legatura cu realitatea.

| Kyılε a răspuns:

Se intampla sa ai cosmaruri.

| Corsi a răspuns:

Neimplicare, lipsa de sensibilitate sau receptivitate, indiferenta

| maryadi a răspuns:

Eu cred ca are ceva logica deoarece a ras de un om care era pe ultimul drum si DUMNEZEU la pedepsit pe prietenul tau