| fataaaa a întrebat:

Ce semnifica pentru voi Craciunul? Va rog fara raspunsuri jignitoare!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine Craciunul ar fi o zi sau mai mute in care imi exprim bucuria.O zi ca un capat de linie in care ma pot opri un pic si ma pot uita inapoi in suffletul meu sa aflu despre mine si faptele mele.O zi in care faptele rele sau mi putin bune le pot indrepta. O zi in care las energia pozitiva sa ma cuprinda, sa invinga energia negativa.O zi in care ma simt bine, intr-adevar bine.In care aflu ca POT face bine, e foarte usor sa fac bine.O zi ca un bilant de sfarsit de an la o firma sa zicem asa fac si eu bilantul de sfarsit de perioada.Bilant care ma bucura deoarece faptele bune balanseaza enorm de greu. Si asta ma bucura, ma face sa cred ca DA, poate fi bine si ca ma pot abtine de la orice rau pot face sufletului meu sau celor dimprejur.
Craciun Fericit si La Multi Ani!

7 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Mancare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sărbătoarea care te face mai bun, care te face sa treci peste orice lucru urat auzit, te face sa iti ierti chiar si cei mai mari dusmani. happy Este sărbătoarea care te face sa daruiesti, in schimbul fericirii.

| iAMVi a răspuns:

Pentru mine reprezinta una din cele mai mari sarbatori, ca pentru multi oameni de altfel.
Dar totusi de Craciun e un pic de tot urat pentru ca devin nostalgic cand imi amintesc de copilarie, era mai misto cand colindam si credeam in minuni gen Mos Craciun.

| Skylimit a răspuns:

Nigga'...do you have some homework to do for the vacation? Are you in the 5th grade or something?

| fataaaa explică (pentru Skylimit):

Nu! Daca fac o compunere o fac singura mai ales ca am ruda profesoara de romana.Am vrut sa aud parerea celorlalti!

| fataaaa explică (pentru fataaaa):

Si am trecut de mult de scoala, sunt la liceu.

| AnaGabriela0000 a răspuns:

In primul rand nastere domnului! In al doilea rand un prielej de ati revedea rudele si prietenii care au fost la departare, iar in al treilea rand un moment in care poti fi altfel, un moment in care poti face pe cineva fericit oferindu-i un cadou, nu neaparat unei persoane cunoscute!
Sper ca te-am ajutat! :*