| juninho07 a întrebat:

Ce servere de cs 1.6 stiti de Knife. numai de knife? plss ajutati-ma sa gasesc un server. daca stiti de knife big grin

22 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ial pasata wee
braila.gamecore.ro
sau
77. 36. 64. 3:27015 astai altu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa caut si eu dau 35hp+un plugins de HOOK!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

APropo connect dR.gaMelEaguE.ro sau dr.atocs.ro super servare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.CsArenaX.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cs2.estcs.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.cutitarii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.freakzone.ro e full mai mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cs.mosmanu2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma sincer eu nu stiu dar eu cred ca te referi in mod knife adc fara capcane ci s-a te duelezi cu cutite.

| CranK71 a răspuns:

Nu stiu daca iti mai e de folos acum dar oricum vad ca nu ai dat funda deci iti zic eu unul bun, care are si respawn: knife.diavola.ro

| alin_8709 a răspuns:

Dr.diavola.ro aproape tot timpui plin

| 43275674 a răspuns:

Connect knife.treisute.ro
knife arena + respawn +hook free + rtd

| SUunShiNe a răspuns:

Oamenilor! A cerut knife only, nu dr sau arme.[-O

| Eduardfr a răspuns (pentru SUunShiNe):

Furien.xgamers.ro cel mai tare server furien din lumeeee! esti un mod nou care te va fascina se dau admine daca aduci 2 3 jucatori e super smecher grenzi cu moduri desing misto si la lame si la grenade super smecher!

| waly98 a răspuns:

85.122.136.145:85 e un server misto dar nu e deschis mereu :waly_cypryan e owner

| alexiuly19 a răspuns:

Knife.ewar.lt
Funda?

| FlashBang a răspuns:

95.64.36.8:27015 am admin si sper sa ne duelamlaughing)))

| Ursanu a răspuns:

Knife.pss-live.ro - knife only respawn(morti si reapari) - serverul meu happy

| Dacia1950 a răspuns:

Stiu eu unu knife.mata.sugi

| ss_5446 a răspuns:

Pai incearca knife.idle.ro
adica connect knife.idle.ro

| Georgiana_Lita_1980 a răspuns:

Mda toate nu-s bune dati-va dreacu de prosti puneti si voi sa vedeti dati-va dreacu astia care bagati ip, aiurea x(