| piticabruneta a întrebat:

Ce servere de Sa:Mp Role Play imi recomandati? Funda :X

Răspuns Câştigător
| Gabi7567 a răspuns:

Eu iti recomand urmatorul server de samp :
rpg.forteam.ro:7777

Mai multe detalii poti afla pe site-ul lor www.forteam.ro/forum!

Acesta are o gramada de joburi cum ar fi : miner, pescar, dulgher, cercetator luna, etc

Sper sa iti placa!

3 răspunsuri:
| blaablaablaaa a răspuns:

Cel mai bun server este ProUnionRPG, este o combinatie intre modul RPG si RP foarte reusita. Am fost admin timp de 5 luni dar am renuntat din cauza necesitatii de timp pentru acordarea jocului, dar chiar daca am o varsta inca as avea chef sa ma joc alaturi de vechii mei prieteni pe acest server, care ruleaza de 3 ani.
www.prounion.ro
Sper sa iti placa, distractie placuta!

| Cristian_Marian_1998 a răspuns:

HostName: Cool-Gaming WIPE, INTRATI!
Address: 185.36.253.145:7777
Players: 8 / 50
Ping: 6
Mode: Cool-Gaming GF-RP v.0.0.8
Map: GTA: LS-LV-SF

HELPERE/LIDERE GRATIS!

| Kristi_Coman_1995 a răspuns:

HostName: [Ultra-H.com]EvoPlay - Cautam lideri/admini/helper
Address: 94.23.208.199:2545
Players: 6 / 20
Ping: 60
Mode: EvoPlay v0.1[STABLE]
Language: RO/EN