| Bubbles_8156 a întrebat:

Ce statusuri misto pentru fete stiti?

gen: •○•pentru ca ea stie sa fie dulce ...cand viata ii lasa un gust amar`tongue •○•

♥ Visele, nu le dau; x, sh` nici nu mi le pot`si lua; x ` sa visez, e lumea mea; x ♥

"Desi am trecut prin multe, suntem inca impreuna! Caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana; x"

>""-Suflet de copil, lacrimi de adult si esenta tare, asta e fetita care te-a ridicat in picioare:X""

Răspuns Câştigător
| andreea_6295 a răspuns:

A inceput sa zambeasca mai des iar ei intorc capul plini de interes. Ce`a fost sau nu in trecut ea acum a uitat de mult.

Zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat dar nici azi nu a intalnit un baiat care sa merite tot ce are ea de dat.

Ea e Barbie. Altele-ar vrea s`o imite dar la cat de scumpa e, nu isi pot permite.

Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza!

II ignoram pe cei ce ne adora ii adoram pe cei ce ne ignora. ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

E un vis care se tot repeta! Sii doar in visul meu gasesc lumea perfecta.

Fundita?

8 răspunsuri:
| Adina a răspuns:

TotuShi ma admiRa, pentRu ca Sunt copil, si am o lumE de Vis iar Singura mea privireesmugil duCe'n paradis!

Nu e un vis si nicio fantezie. E ceea ce se numeste copilarie. Un episod din serialu` vietii tale Care contzine clipe dulci, da` si amare

• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine. Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•

• asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza. •

• de obicei ii citesti rapid. pe cei care iti zambesc si de fapt nu te inghit.

Ultimul vers t0ti ar trebui sa-l stie: Imi d0resc ce`mi d0resti tu miee si sa tsi se intampLe tie!

Stiu ca e greu, dar sunt aici
Gata sa te ridic cand simti ca pici

Sfatul meu prietenesc e sa o iei in brate.Arata'i ca o iubesti frate si da'i sperante.

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi; x•

>; d

| βσσblėėŝ a răspuns:

Ne comportam natural si copilareste, de aia lumea ne yubeshte; x

daca pentru o clipa ai crezut c'o vei distruge... uite'o dupa putin timp; xzambeshte si e dulke!; x

| Chrystyne a răspuns:

Sunt foarte frumos toate...
Uite inca unul:
Are putini ani si nu stie ce simte
Azi te iubeste, maine te minte!
Dar nu incerca sa o schimbi
Asha e ea...
Daca e a lui, NU poate fi si a ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingbagaboante sunt toate femeile nu mai stii ce sa alegi... vor sa para sfinte dar zdrentele nu realizeaza ca le tradeaza fata...laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fitoasa cat se poate,; x
tupeista pan`la moarte;*
am thalent` in tot ce fac`
si asta ti-a pus kapacwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id meu este cs_valy09 mai vb acolo :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt misto am si eu unu: nu sunt nascuta primesc ordine sunt nascuta sa dau! nah!

| anaida a răspuns:

Prieteni sunt ingeri chiar daca au uitat sa zboare!