| MariaSF a întrebat:

Ce stiti despre sezonul 2 din misterele casei anubis? dau funda pentru cel mai detaliat raspuns:*

Răspuns Câştigător
| brutus123 a răspuns:

Nici eu nu stiu sigur cand incep.Mai bine te uiti pe Nick mai des si o sa aratehappy

4 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, de obicei, un serial apare la cateva luni dupa premiera de la nickelodeon. Cred ca va aparea cam prin mai sau iunie.

| Irinuka_4210 a răspuns:

Eu am dat la Nathalia Ramos pe IMDb unde imi arata in ce filme/seriale a jucat si am gasit House of Anubis la care scria 58 de episode. Cum sezonul unu are numai 49 de episoade inseamna ca au mai aparut inca 4. Imi doresc foarte mult sa le vad dar din pacate nu stiu pe ce site. Oricum episoadele incep sa apara asa ca sa speram ca in curand o sa le vedem si pe site-urile bune. Succes!

| didulica a răspuns:

Multe laughing

| Nicolae_Alexandra_1999 a răspuns:

Vor ajunge la ultima sarcina

0 oo