| Rallu a întrebat:

Ce trebuie sa fac in jocul our world? DESPRE CE E VORBA?
Funda

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Ourworld este un spatiu in care iti faci prieteni, "colinzi" magazine si iti cumperi haine frumoase, dansezi in cluburi, joci alte jocuri integrate in acest joc, iti inviti prietenii sa vizionati clipurile preferate de pe youtube, un joc minunat care necesita cunoasterea limbii engleze si o conexiune la internet relativ buna (peste 1Mbps).
O zi buna! happy

1 răspuns:
| Andr3yCzz a răspuns:

Cele mai multe raspunsuri si explicatii le gasesti pe youtube...video si text si o sa intelei SIGUR!