| Anonymus3000 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa mi se inroseasca ochii? Vreau sa am ochii rosii ca atunci cand te trage curentul pentru a speria pe cineva.

Răspuns Câştigător
| lolys20 a răspuns:

Ai putea incerca sa nu clipesti mult timp! Clipim in general pentru ca sa ne curatam ochii de firicelele de praf ce sunt in aer, iar din acest lucru rezulta ca daca nu clipesti pentru 1 minut sau mai mult, firicelele acelea de praf pe care noi nu le vedem se vor asterne pe ochii tai, iar la inceput vei lacrima, insa dupa ochii iti vor deveni rosii.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Intrebare mai prosteasca sa mor eu de am mai pomenit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune ti spanac o masca daca vrei sa sperii nu iti freca vederea

| Daddyy a răspuns:

Baga-ti degetu in el laughing

| Konstantin_LA_1991 a răspuns:

Da-ti cu parfumlaughing sau apa cu sapun