| Cristian2003 a întrebat:

Ce va plac mai mult:fotbalistii sau vloggerii?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Este ca si cum ai intreba "Ce-ti plac mai mult: ventilele sau rasnitele?"

| Ineys a răspuns:

Din ce punct de vedere? sunt 2 chestii total diferite, nu vad nici un punct comun.

| PedoBarbie a răspuns:

Niciuni.

| Ralucam18 a răspuns:

Daca vrei sa faci referire la ce s-ar uita un om mai cu placere, ei bine dupa parerea mea vloggeri sunt mai interesanti, atata timp cat ei stiu sa distreze lumea. Daca vrei sa devii un vlogger trebuie sa ai acel talent de a te fac placut de publicwinking