| GolopențaAdrian a întrebat:

Ce va place sa faceti tot timpul in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| blAster85 a răspuns:

Sa fotografiez.sa stau cu animalele,
Pe TPU,
Pe net,
Pe mydog, xyz,
Sa editez filmulete,
Sa ma plimb.

Funda te roog

| GolopențaAdrian explică (pentru blAster85):

Esti lacom de funde ca la toate ai rugat sa ti se dea funda?

| untu a răspuns (pentru blAster85):

De citit carti, nu?

31 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mas plimba prin oras, as vedea un film as vrea 4d, as vizita un magazin de elecronica, ascult, muzica, vad un film, stau pe TPU/fb etc

| Drimmero a răspuns:

Sa ma uit la meciuri si sa ma plimb!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stau pe internet.

| R0R0 a răspuns:

Să citesc

| GolopențaAdrian explică (pentru R0R0):

Faina placere

| R0R0 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Pe mine daca ma lasi singura acasa intr-o zi (ceea ce se intampla aproape mereu ) o sa citesc toata ziua.
Gandeste-te ca parintii au ajuns sa imi interzica sa citesc.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Minte fata, sa nu crezi ce spune.

| R0R0 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Acel moment cand faci o neamuzanta sa rada laughing

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Ce este asa de special sa citesti cat mai mult? E ok sa citesti pentru a te documenta, dar sa citesti toata ziua, presupun ca mai si glumestitongue

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu.
Cartile sunt pasiunea vietii mele. Cand citesc sunt fericita.
Si nu citesc carti doar "pentru a ma documenta". Citesc si carti cu aventura /actiune. Poate si crime.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Da, lectura pe care scoala ti-o da, nu prea este interesanta, mai bine citesti ceea ce pasioneaza. Fiecare cu pasiunea lui, un om cult are nevoie de foarte multa cultura pe care o iei din carti.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Da.
Ai dreptate.

| GolopențaAdrian explică (pentru R0R0):

Socant acest lucru

| R0R0 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Nu e șocant laughing

| alexandrualind a răspuns:

Sa ma uit la TV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să tranșez oameni în subsolul casei.

| MistretulPufos a răspuns:

Sa stau pe jos ca un gunoi si sa ma gandesc la ce lucruri faine puteam eu sa fac in timp ce leneveam

| Blackrose4 a răspuns:

Să ies, să ma plimb, să pierd timpul pe net, să merg la cinema, să editez poze... happy

| Helpmeforfree a răspuns:

Multumesc pentru funda.

Tie ce iti place sa faci?

| GolopențaAdrian explică (pentru Helpmeforfree):

Mai mult pe calculator, pe TPU, ajut cand e nevoie de mine si citesc din biblie

| Helpmeforfree a răspuns:

Lacomă**
Si nu, nu sunt lacoma de funde, ci sunt noua si mi-am dorit sa am cateva raspunsuri cele mai bune happy

| GolopențaAdrian explică (pentru Helpmeforfree):

Pai uita ca tot le aduni

| blAster85 a răspuns (pentru Helpmeforfree):

Oricum iti dadea funda ca da la orice ai spune daca spui prima/ul.

| GolopențaAdrian explică (pentru blAster85):

Dau la cele mai bune raspunsuri

| Helpmeforfree a răspuns:

Citesti din Biblie? Esti pocait?
Ma bucur mult sa aud acest lucru! happy

| GolopențaAdrian explică (pentru Helpmeforfree):

Da sunt dar de unde stii?

| xDIABOLIQUE a răspuns:

Să ascult muzică, să citesc, să compun, să mă joc pe laptop, să stau pe TPU.

| Koningskind288 a răspuns:

Pai,imi place sa citesc, sa fotografiez, sa fac voluntariat la o asociatie de copii si sa cant, desigur!