| Aly_1795 a întrebat:

Ce ziceti metin2fun sau mondial metin2?

7 răspunsuri:
| IIOverII a răspuns:

Mondial e mult mai fain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mondial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 fun nu merge si metin2 mondial e naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I cel mai tare joc din lume, dar nu stiu, jucatori sau gm sau nu stiu cine mi-a dat BAN crying... pls cine stie sa inlature BAN sa-mi spuna la caracterul... BAN a fost dat la caracterul HIperWArrior

| MihaiBossu10 a răspuns:

Mondial e cel mai bun :X:X faci repede p si cresti si repede cel putin mie imi place

| Edy_9708 a răspuns:

Mondial dar gm nu mai lasa romani sa intre pe el au fust 99 la suta de romani si 1 la suta francezi desimetinu e francez. pacat ca nu ne mai lasa sa ne jucam!

| Tirman_Sebi_1980 a răspuns:

Mondial mt2 e misto, dar partea cea mai naspa este ca faci bani destul de greu insa in rest e misto si s-a redeschis 2 servere NATION si ROYAL royal e mai misto si sunt si romani dar puneti-va nume de francezi ca sa nu primiti ban si sa nu va prinda GM ca vb in roman bafta la joc acum incep si eu