| xElectro a întrebat:

Ce ziceti sa imi iau: skateboard sau bicicleta?

Răspuns Câştigător
| DannyDanuTs a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti iei o bicicleta pentru ca te poti distra mai bine cu ea si sunt mai putine sanse sa cazi cu ea decat cu skate-ul. funda?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| spxinsane a răspuns:

Bicicleta este mult mai practica (te ajuta sa te deplasezi pe o distanta mai lunga si nu ii chiar asa obositor)
Cu un skateboard trebuie sa ai timp sa inveti (nu se merita sa iti iei unu si numa sa te deplasezi din punctul A in punctul B) sa faci diferite trcuri, sa ai unde sa te dai cu el (ceva skate parca sau o zona unde sa fie mai ferita de masini) si sa ai pe cineva de la care sa inveti.
Acum asta depinde de tine ce vrei sa faci.
Sper ca te-am ajutat cu ceva happy

| Anname a răspuns:

Pai sa vedemhappy daca iti iei skateboard ar fi mai usor de "carat" si poti face si scheme... daca iti iei bicicleta poti ofta pentru un BMX! pentru ca e tare genial si arata binebig grin insa daca iti iei o bicicleta normala poate fi mai folositoare decat un skate pentru ca poti duce si o sticla de apa o punguta cu o inghetata etc. si poti merge destul de bine cu ea pe drum neasfaltat ( cu placa nu poti) asa ca daca esti mare doritor de scheme iti recomand un skateboard daca vrei ceva mai folositor si distractiv iti recomand bicicleta. Sper ca te.am ajutatlaughing

| diaηα a răspuns:

Sk8. love struck clar.
ce dracu`. bicicletele nu mai is la moda oh go on.
ai mai multe avantaje la un sk8, decat la o bicicleta. straight face

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Depinde care iti place mai mult. Totusi, cand trebuie sa alegi intre aceste 2 te gandesti la o serie de avantaje si dezavantaje.
cu skate- ul poti merge oriunde si daca nu vrei sa il mai folosesti nu este greu sa il iei in mana si sa stai oriunde ai vrea in timp ce de biciclete trebuie sa ai mereu grija.
pe de alta parte, bicicleta e mai buna daca doresti sa ai o conditie fizica destul de ok. Nu ai precizat de care tip de bicicleta vrei, de cati bani dispui si ce iti place cel mai mult sa faci asa ca raspunsul meu nu stiu daca te va ajuta prea mult

| ElenaGeorgi a răspuns:

Bicicleta big grin

| zambetultau a răspuns:

Skateboard

| DeeaBlondiii a răspuns:

Bicicletabatting eyelashes

| DanutzDanutz a răspuns:

Skateboard sa-ti iei

| radudavid63 a răspuns:

Bicicleta,

| TheCerebralAssasin a răspuns:

Optez pentru bicicleta, e mult mai sigura si invatand sa mergi cu ea nu te ranesti(cum am facut eu), dar daca e o problema cu banii ia-ti skate!