| AlinaMadalinaCristina a întrebat:

Cei din Bacau, stiti cat costa sa inchiriez o pista de bowling in mall pe ora?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

In Constanta, cand vrei sa mergi la bowling, la cele mai multe trebuie sa platesti 6 lei/persoana pentru a juca un joc. In singurul loc unde se plateste cu ora, costa 60 de lei. In Bacau nu ar trebui sa difere foarte mult preturile.

| Muwz a răspuns:

Nu sunt din Bacau, dar probabil te-ar costa 30 de lei.

| PsHiiQue a răspuns:

Pai daca vrei sa joci o ora...de luni-joi e 35 de lei pe ora, dupa ora 17:00 e 45 de lei pe ora iar de vineri-duminica e 50 lei ora