| nimenialtu_4198 a întrebat:

Cele mai bune filme vazute >>>vreodata?:::

17 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

A walk to remember
Greta
Final destination 1, 2, 3
American Pie
Not another teen movie

| Bishop a răspuns:

Scary Movie1, 2, 3, 4
Death Note
Death Note 2 The last name
Death Note 3 L save the world
Race to Witch Mountain
Twilight
Spider-man
My mom s new boyfriend
Meet Dave
National Security
New York minute
A Cinderella Story
Surfer dude!
Big Mommas house 1&2
Ice Age 3
Kung Fu Panda
Yes Man
Blue Crush
Cellular
Knowing
Dar preferatul meu este Cellular happy

| Malvina24 a răspuns:

Ghost! E cel mai tare! nu se compara cu altul!

| alecs871 a răspuns:

Adevarat, Shutter (cel din 2004 facut de cei din Japonia) este bomba, nu prea se mai gaseste un film asa bun ca ala, acum la moda e "carnagiul" in filmele horror...
Ce sa zic, film bun, sigur este unul drama, nu poate sa fie o comedie cel mai bun film vazut vreodata, si printre astea : A curious case of Benjamin Franklin (aici mi-a placut mult ideea, sa te nasti batran si sa mori bebelus), ar mai fi si The Shawshank Redemption...

| WestSid3 a răspuns:

The Lord of The Rings
The Cronicles of Narnia
King Kong
Picture This... mai sunt dar nu`mi vin in minte happy

| M.G.R a răspuns:

Scarface, Schindler list, the godfather, the pianist, Enemy at the Gates, Hustle and flow

| AdeLina a răspuns:

Pai...
Shutter(2004)
Fired Up
Love Story
A Walk To Remember
American Pie:The Book Of Love
Ju-on:The Grudge
She's The Man
What A Girl Wants
The Perfect Man
Sydney White
Gone With The Wind
America's Sweethearts
If only
Mirrors
One Misse Call
Final destination 1, 2, 3
It's A Boy Girl Thing
Miss March
happy

| emanuelf a răspuns:

Vezi articolul acesta http://director-articole.net/......000-2009/. E o selectie riguroasa din ultimii 10 ani. Vizionare placuta.

| anda1313 a răspuns:

Quo vadis (2004-varianta poloneza)

| 12345ok a răspuns:

Uitati-va si voi
vorbaeti de mine ca pun intrebari aiurea am intrebat si ceva sa ma documentez am intrebat daca metroul circula cu peste 120 si toata lumea a sarit in sus ca pun intrebari stupide fara folos si sa nu mai pun ca se misca greu... da vad ca la alti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme Documentare : Zeitgeist si Esoteric Agenda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Activitate Paranormala si The Box.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razboiul stelelor, jurasik parca, scoala curajului, mesaj din spatiu, harry potter, avatar, si multe foarte multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

War of wolds

the nutty profesor

asterix and obelix-olipiada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah da ziceti si voi filme faine nu toate panaramele de filme...

| nimenialtu_4198 explică:

Ellpooty, terminatule eu am pus intrebarea asta ca nu mai stiu la c filme sa ma mai uit! tine`ti pliscu daca esti in nestiinta de cauza! adelina mersi pentru love story, nu-l vazusem happy

| Anonimus a răspuns:

Twilight1 love struck (deci asta`i tare de tot)
Fantomele fostelor iubite
Sherlock holmes
A Walk To Remember
American Pie
...sunt multebig grin