| sweetale12 a întrebat:

Ceva statusuri funny stiti?
ce deja nu mai am ideihee hee

93 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

||||||||||||razuiteste aici si vei castiga un monitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautama la gaini... daca nu ma gasesti cautama la oua...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 2 cuvinte care deschid multe usi:''Trage'' si ''Impinge''laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu:Sunt facuta sa fac fite dar nu le suport pe ale altora. Da-mi add la id-ul maela.angel pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. funnytongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drumul catre succes este intotdeauna in constructie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dnd mie` rau nu mai pot cad jos din picioare mor... aoleo ma ia cu lesin
deseara dau party la mine acasa cine vine? :

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da...mai am... ce dracu cauta andrey langa celalalt andrey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am Ferrari dar s-a rupt lantul cu care il leg la cal big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg pe gard, matin de drum, dau cu caine in bolovani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am orbitlaughing deci iti dai seama ca nu vad daca imi scriiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DND... dau gainile cu ruj. daca ma deranjati l-e gresesc...si o s-o incurcatzi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu una, poate ti-o va placea.
Toata lumea vrea sa ajunga in RAI, dar nimeni nu vrea sa moara.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statusuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frunza verde rug de mur deranjezi o iei in cur laughinglaughinglaughinglaughingBUNA BUNA ASTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost acolo cand m-am pierdut bani ai fost cu mine cand am luat bataie date in *** ca imi porti ghinion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mistretul neprietenos se plimba cu bicicleta. Iepurasul alerga pe linga el:
- O sa cazi, o sa cazi!
Deodata, mistretul cade. Iepurasul:
- Ai vazut, ai vazut?
Din groapa se aude o voce ragusita:
- Parchez unde vreau eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am gandit la statusul asta toata ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E inceputul sfarsitului si sfarsitul inceputului.
hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DND... bunica la pc...nu da buzz ca se sperielaughinglaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foaie verde solzi de peste uite prostu cum citeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mutu-i soune surdului ca choru se uita peste gard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea iubita
cartoafa nenorocita
arsa si parlita
te iubesc su te ador
ca peun pui de curca chiorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

██████████ razuieste aici cu o surubelnita si poti castiga marele premiu : o bataie de la tactu ca ai stricat monitoru si mai mult... o excursie in fata usii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te gandi la un viitor mai bun distruganduti un prezent linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine. isi aprindea tigara.Doamne sa scap berea din mana nu alta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intro seara sora lu bula il vede ca isi baga o paine in cur! si il intreaba:Ce faci Bula? dar bula i da un raspuns pe masuratongueoi am fost la dentist si doctora mi-a zis sa mananc pe partea cealaltalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ramuri bat in geam...ma enervez si tai copacul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici io nu stiu