| andrei_7804 a întrebat:

Cien imi spune privat de metin2 care e deschis 24 din 24 ore si nu are lag? Dau funda rpdeeee.

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Te cheama ca pe prietenul meu si esti la fel de obsedat ca el de jocul asta. O sa ajungi cum vi de la scoala sa te duci direct cu capul in calculator si sa te joci intruna pana seara. iti zic asta pentru ca am vazut ca 10 din cele 13 intrebari ale tale sunt despre metin2winking

4 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Uhh mersi pentru fundita happy

| Aishaa a răspuns:

Metin2 tim [e in romana]
metin2gx
metin2 factory
empiremt2[e in italiana, dar ft. bun]
metin2 speed [si asta e ft bun]

| virusalbviolet a răspuns:

Mai deea... un metin2 privat este dinamik.www.metin2.dinamik.ro

| danadyana a răspuns:

Metin2 TIM cred ca e ce cauti