| Possible a întrebat:

Cine a privit "gossip girl"? Vreau pareri, impresii! Merita de privit?

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu am vazut tot serialul si de abia astept sa apara sezonul 6.Este un serial frumos dupa parerea mea(nu sunt o fata asa fashonista, dar mie-mi place). Recunosc in unele momente este putin ca o telenovela, dar totusi e frumos.
Ti-l recomand.
Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Loreen2001 a răspuns:

Buna! Eu am inceput sa ma uit la Gossip girl si l-am terminat in 2-3 luni! Este super fain, cu drama, intrigi, certuri, impacari.
Tot ce ti-ai putea dori de la un serial.Si actorii sunt geniali! Deci da, merita vazut!
P.S.Se va termina neasteptat.

| Kena a răspuns:

Da,este un serial foarte frumos.