| Bibulets a întrebat:

Cine este Weeklychris (Christian Collins)? Va rog sa ma ajutati. Orice informatie e utila. Cu ce se ocupa el? Cati ani are + data de nastere...si din astea. Dau vot + funda raspunsului ajutator. happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Conform google e un cantaret

| OnuOnulică a răspuns:

E un băiat care face vine-uri pe internet. Dacă vrei să vorbești cu el ai facebook-ul lui aici www.facebook.com/Oploader

Deși șansele să îți răspundă sunt scăzute.

| Daniel_Enache_1981 a răspuns:

Weeklychris (Christian Collins) are 16 ani s-a nascut si a crescut in Calgary Alberta CANADA și are un frate mai mare (Kirsten Collins) și 2 fratii mai mici (Crawford 15 și Karisma 12). UITE SI FACEBOOKUL LUI :https://www.facebook.com/Oploader sper sa primesc funda!;-)

| Domnuleeeeu a răspuns (pentru Daniel_Enache_1981):

Nu stiu ce 16 visai, sau frati de 15 si 12, are doua surori, nu doi frati, si un frate. Daca tu nu stii sa faci diferenta intre un nume de baiat si un nume de fata nu mai spune prostii.

| BubuBubutza a răspuns:

ABOUT

Versatile entertainer and social media celebrity who has worked as an actor, musician, and businessman. His social media platforms are fast approaching 10 million followers across Vine, Instagram, Facebook, YouTube and Twitter.

BEFORE FAME

He enjoys hanging out with family and friends as well as sports. He set a goal for himself to spread a positive message with his reach.

TRIVIA

He is a singer, rapper, beatboxer, and drummer.

FAMILY LIFE

He is the second oldest of 4 kids in his family. His siblings are Kirsten Collins, Crawford Collins, and Karisma Collins. His parents are Stacey and John.

ASSOCIATED WITH

He frequently makes videos featuring famous singers' songs such as the Chris Brown song "Show Me." He also collaborates with all of his siblings